İŞLEM REHBERİ

Üyelik işlemleri

Sitemizden alışveriş yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Anasayfamızda yer alan, "ÜYE OL" kısmındaki bilgileri doldurarak sitemize üye olabilirsiniz.

Sipariş nasıl verilir?

Beğendiğiniz ürünün numarasını, bedenini vb. seçeneğini seçtikten sonra, "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak sipariş verme işlemine başlayabilirsiniz. Siparişlerinizi alışveriş sepetinizde biriktirebilir, adetlerini değiştirebilir ya da bazılarından vazgeçebilirsiniz. Sepetinizdeki ürünler kesin sipariş anlamına gelmez. Ancak "Satın Al" butonu tıkladıktan sonra satın alma işlemine başlayabilirsiniz.

Teslimat ve adres bilgileri

Teslimat bilgileri adımında "Yeni Adres Ekle" bölümünden ürünlerinizin geleceği adres bilgilerinizi ekleyerek kaydedebilirsiniz. Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. 

Ödeme bilgileri ve siparişin sonuçlandırılması

Ödeme bilgileri sayfası siparişin sonuçlandırılması için son aşamadır. Bu sayfada alışverişinizde kullanmak istediğiniz ödeme tipini (kredi kartı, banka kartı, havale, tek çekim, kredi kartı ile taksit...) seçerek, satış sözleşmesini okuyup kabul ettikten sonra siparişinizi onaylayabilirsiniz.

“Şifre ile (3D Secure) Siparişi Onayla” butonu ile yapacağınız ödemelerde 3D Security sistemi devreye girecektir. Lütfen bankanızın sizi yönlendirdiği sayfada işlem sırasını takip ediniz.

Ödeme için bilgilerinizi doğru girdiğinizde siparişinizin tamamlandığını belirten bir sayfa karşınıza gelecektir.

Siparişin faturalandırılması

Faturanız teslimat adresiniz esas alınarak siparişinizin içinde gönderilecektir. Liste fiyatlarına KDV dahildir ve faturalandırma da KDV dahil olarak yapılır.

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Önemli Not: Kampanya dönemlerinde siparişin kargoya teslimi 1-7 iş gününü bulabilmektedir.  

Site üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişler 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Belirtilen süre kargo şirketinin dağıtım yerlerine göre farklılık gösterebilmektedir. Yurtdışı teslimatlarda 1-3 hafta içinde müşterilerimize ulaştırılır.


Hafta sonu siparişleri

Cuma günü saat 12:00'den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacaktır.

Türkiye dışı siparişler

Dünyanın herhangi bir yerine sipariş verebilirsiniz. Sipariş işlemleri yurtiçi siparişlerinde olduğundan farklı değildir. Gönderiler, gönderi ücreti müşteri tarafından karşılanmak şartıyla uçak veya hatta özel kargo firmalarından biriyle yapılır. Özel kargo firmalarıyla yapılan gönderiler 3 iş günü içinde yurtdışındaki adrese teslim edilir. Bulunduğunuz ülkenin gümrük kontrolleri sırasında doğabilecek tüm sorunlar ve masraflar siparişi verene aittir. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmasına karşın, içeriği siparişin verildiği ülkedeki uygulamalara ters düşen ürünlerden dolayı ortaya çıkabilecek sorunlardan firmamız sorumlu değildir.