Üye Girişi / Yeni Üyelik
  E-mail
  Şifre
  Üye Ol
  ARAMAYI KAPAT
  ALIŞVERİŞ SEPETİ
  Wall Street; nüfus cüzdanı olan ürünlerin markası…

  Ürünlerin genel özellikleri nelerdir?

  Bir ayakkabı düşünün size ayakkabı tarihini size anlatıyor. Tasarımından, üretimine, sunumundaki tüm detaylar ayakkabı tarihine ışık tutar nitelikte.

  Tamamen el yapımı olan bu ürünler ayakkabı sanatkârının çağımıza aktardığı bilgilerle, Beta’nın 40 yıla yakın deneyiminin kontrolünde hazırlanarak bir koleksiyonda buluştu. 

  Bu koleksiyonda kullanılan tüm malzemeler “klasik” koleksiyonlarda tarih boyunca kullanılan ayak sağlığına en faydalı malzemelerin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuştur.

  Tabanlar, BETA için özel üretilmiş %100 doğal köseledir. Ökçesi köseleden olup aşınma kısmı doğal kauçuktan üretilmiştir.

  Taban dikişinde keten iplik kullanılmıştır. Ayakkabı ıslandığı zaman kullanılan keten iplikler perçin görevi görecek ve çok kullanım sonucu dikişlerin atması engellenecektir.

  Gizli kapsül kullanılmıştır. Ayakkabıların deforme olmaması, bağların aşınmaması sağlanmıştır. Kullanılan gizli kapsüller paslanmaz pirinçten üretilmiştir.

  Ayağı rahat tutacak ergonomik iç taban kullanılmıştır. Bu taban ayak yorgunluğunu minimuma indirmektedir.

  Koleksiyonda kullanılan bağcık delikleri gizli delik olup ipleri özel mumlu ipliktir.

  Derinin uzun ömürlü olabilmesi için ayakkabının üretimi bittikten sonra yağ bazlı finishing (finisaj) kullanılmıştır. Uygulanan bu finisaj derinin çatlamasına ve kurumasına mani olur.

  Neden özel sertifika?

  Wall Street ürünleri üretimden özel bir sertifika ile satışa hazırlanmaktadır. Bu sertifika ürünün kimin tarafından, hangi tarihte üretildiği gibi detayların yer aldığı bir kimlik kartı görevi görmektedir. Bu şekilde almış olduğunuz her ürün için üretim sürecinde kimin emek verdiğini ürününüze özel kodlamayla belgelemiş oluyorsunuz.

  Neden 6 ayda bir özel bakım?

  Beta’nın üretimdeki 40 yıla yakın zamanlık deneyiminin ışığında üretilen Wall Street ürünlerinin kullanıcısının isteğine bağlı olarak, 6 ayda bir ücretsiz bakıma alınmasıyla, ürünün konforunun uzun süre devam etmesi sağlanmaktadır.

   Neden “Uzman Satış Danışmanı”?

  Her ürün kendi içinde zenginlikler ve benzersiz teknikler saklamaktadır. Beta Mağazaları’nda ve betashoes.com‘da ürünlerin merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken tüm detaylarıyla sizlere en sağlıklı şekilde aktarılabilinsin diye böyle bir ekip bulunmaktadır. “Uzman Satış Danışmanları” tasarımcı ve üreticiden ürünlerlerle ilgili özel bir eğitim sürecinden geçerek bu ünvanı almaya hak kazanmaktadırlar. 

  Markanın ürünlerine gitmek için tıklayınız..

   

  Wall Street filmi için QR kodunu okutunuz;

  müşteri hizmetleri       444 90 36  Ayakkabı Kılavuzu 
  Copyright © 2012, Beta İç ve Dış Pazarlama A.Ş., Tüm hakları saklıdır.
  Proj-e E-ticaret YazılımıDijital Web Tasarım Ajansı