Üye Girişi / Yeni Üyelik
  E-mail
  Şifre
  Üye Ol
  ARAMAYI KAPAT
  ALIŞVERİŞ SEPETİ
  Markalar
    Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:9 
  Beta

  Beta Ayakkabı Sanayi ve Ticaret A.Ş., 70’li yıllarda “Espadrille” üretimi yapan Ercan İkiışık ve Taner İkiışık tarafından 1980 yılında kurulmuştur. 1985 yılında, Nişantaşı'nda ilk mağazasını açmış ve böylelikle perakendeye adım atmıştır. 1986 yılında ilk ihracatını Amerika Birleşik Devletleri’ne yapan Beta Ayakkabı, faaliyetlerini halen, İkitelli'de bulunan fabrika binasında sürdürmektedir.

  Ercan İkiışık’ın kızları Özlem ve Şebnem İkiışık'ın, eğitimlerini tamamladıktan sonra Beta’ya katılmalarıyla, tasarımlarında renkli ve farklı bir çizgi yakalayan Beta Ayakkabı bugün, %85’i Avrupa Birliği ülkelerine ihraç edilmek üzere yılda 150.000 çift ayakkabı üretmektedir.

  Beta Ayakkabı tasarım ekibi tarafından oluşturulan koleksiyonlar, sayıları gün geçtikçe artan Beta Mağazaları’nın yanı sıra, çeşitli satış noktalarıyla da Türkiye çapında 22 ilde beğeniye sunulmaktadır.

  Türkiye’nin önde gelen doğal deri ayakkabı markalarından olan Beta, dünyada ayakkabı üretiminde yaşanan tüm gelişmeleri çok yakından takip etmekte ve uygulamaktadır. Yenilikçi ve gelişimci özelliğini koruyan Beta, Türkiye’de tüm ayakkabı üretim tekniklerinin bir arada kullanıldığı tek ayakkabı fabrikasına sahiptir.

  Beta Ayakkabı, büyüme stratejisini sürekli öğrenmek ve çalışmak üzerine kurmuştur. Ayakkabı üretiminde sağlığa uygun malzeme kullanılmasının ön planda tutulduğu Beta’da ürünler %100 doğal deriden üretilir. Aynı zamanda ayakkabı tasarımları üzerinde büyük emekler sarf edilmekte, tasarlanan ayakkabıların şıklığının yanında rahat olmasına da büyük özen gösterilmektedir.

  Beta Ayakkabı’nın iç ve dış piyasadaki hedefi; günümüze kadar yüksek kalitesi, rahatlığı ve şıklığı ile elde etmiş olduğu güçlü imajını koruyarak, Türkiye ayakkabı sektöründe, modanın ve şıklığın temsilcisi olmaya ve mağazalar zincirine yeni halkalar eklemeye devam etmektir.

  Markanın ürünlerine gitmek için tıklayınız...

  Wall Street

  Wall Street’in her bir ürünü, ayakkabı tarihini hatırlatmaktadır; çünkü bilgi birikimi ve el yapımıyla üretilmiştir. Ayakkabı sanatkârlarının çağımıza aktardığı bilgiler, firmamızın 35 yıllık deneyimini ve bilgi birikimini bu ürünlerde bir araya getirerek bu koleksiyonu ortaya çıkarmıştır.

  Bu koleksiyonda kullanılan tüm malzemeler “klasik” koleksiyonlarda tarih boyunca kullanılan ayak sağlığına en faydalı malzemelerin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuştur.

  Tabanlar, BETA için özel üretilmiş %100 doğal köseledir. Ökçesi köseleden olup aşınma kısmı doğal kauçuktan üretilmiştir. Taban dikişinde keten iplik kullanılmıştır.

  Ayakkabı ıslandığı zaman kullanılan keten iplikler perçin görevi görecek ve çok kullanım sonucu dikişlerin atması engellenecektir.

  Gizli kapsül kullanılarak ayakkabıların deforme olmaması, bağların aşınmaması sağlanmıştır. Kullanılan gizli kapsüller, paslanmaz pirinçten üretilmiştir.

  Ayağı rahat tutacak ergonomik iç taban kullanılmıştır. Bu taban ayak yorgunluğunu minimuma indirmektedir. Koleksiyonda kullanılan bağcık delikleri gizli delik olup ipleri özel mumlu ipliktir.

  Derinin uzun ömürlü olabilmesi için ayakkabının üretimi bittikten sonra yağ bazlı finishing (finisaj) kullanılmıştır. Uygulanan bu finisaj derinin çatlamasına ve kuru masına mani olur.

  Markanın ürünlerine gitmek için tıklayınız...

  Wall Street filmi için QR kodunu okutunuz,

  Caterpillar

  140 ülkede milyonlarca kişi tarafından tercih edilen CAT ürünleri rahatlığı, sağlamlığı ve şıklığı bir arada sunarak günlük yaşam ürünlerinizin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

  CAT, şıklığı, konforu ve sağlamlığı ile sizlere uzun ömürlü ürünler sunmaya devam ediyor.

  Markanın ürünlerine gitmek için tıklayınız...

  Harley Davidson

  Harley Davidson 1901 yılında motor eklenmiş bisiklet fikrinin ilk çizimlerini oluşturmaya başlamıştır.

  1903 yılında, Wiliam S. HARLEY ve Arthur DAVIDSON bu fikri hayata geçirdi ve ilk Harley Davidson motorsikletini üretti.

  Marka ismi her ikisinin soyadını kullanarak Harley Davidson Motor Company halini aldı.

  1920 yılında ise Harley Davidson Motor Company dünyanın en büyük motorsiklet üreticisi haline gelmiştir.

  1998 yılında, Casual ayakkabı sektörünün lideri Wolverine World Wide ile birlikte Harley Davidson botları üretmeye başladılar ve motor tutkunlarının bir numaralı tercihi olan Harley Davidson botlar sokak modasının da değişmeyen ismi haline gelmiştir.

  Markanın ürünlerine gitmek için tıklayınız...

  Hush Puppies

  1958’den bu yana sadece doğduğu Amerika’da değil dünyanın 150 ülkesinde “rahatlığı biz icat ettik” diyebilen ilk marka olan Hush Puppies, bugün en önde gelen rahatlık teknolojilerini geliştiren markadır.

  Wolverine World Wide grubunun amiral gemilerinden biri olan Hush Puppies kazandığı onlarca ödül ile rahatlığı ve şıklığı birleştiren ilk markalardan biridir.

  Markanın ürünlerine gitmek için tıklayınız...

  Gön

  "GÖN" ismi eski Türkçe’den "KÖN" olarak geliyor. Orta Asya'da meşe palamutu ile tabaklanmış deriye "KÖN" denirmiş. Bu kelime Anadolu'ya "GÖN" olarak gelmiş. Hala deri kelimesi yerine Anadolu'da gön kelimesi kullanılmaktadır.

  "GÖN" deri ürünlerini diğer deri ürünlerinden ayıran 7 önemli fark;

  1. Cildi örtülmemiş, doğal görünümlü, çevre dostu kimyasalında bitkisel-vejetal tabaklanır. Besilik dana derisi antikleştirilerek ürünün yaşlanmasını sağlayan yüzey koruyucu su bazlı krem kullanılır.

  2. Güneydoğu Anadolu’da geleneksel el tezgâhlarında dokunmuş ipek-pamuk karışımlı “kutnu” astar kumaş, çanta ve cüzdanların astarlarında kullanılır.

  3. Kurşun içermeyen hakiki pirinç ile yüzeylerine “kaplama” yapılmamış (Kaplama “galvano” yapılan ortamlarda kullanılan kimyasallar, akciğer hastalıklarına neden olur.) metal aksesuarlar çanta ve kemer tokalarında kullanılır.

  4. Yok olmakta olan el sanatlarına sembolik bir katkı öngörüsüyle kullanılan “hakiki boynuz” aksesuarlar kullanılır.

  5. El dikişlerinde kullanılan, 1 mm kalınlığında mumlu/örgülü polyster dikiş ipi kullanılmaktadır. Kopma mukavemeti diğer sıradan dikiş iplerine göre çok yüksektir, 60 kg ağırlığı çekebilir.

  6. YKK’nın üst markası “excella” polisajlı (eli hırpalamaz) özel pirinç fermuar, cüzdan ve çantalarda kullanılır.

  7. Ambalaj kılıfı %100 saf pamuktur, üzerinde su bazlı mürekkep kullanılır.

  Markanın ürünlerine gitmek için tıklayınız...

  Geox

  Geox uluslararası piyasalarda lider bir markadır.

  Geox ’un başarısı  ürünlerinde nefes alabilirliği ve izolasyonu sağlayan , yenilikçi çözüm ve teknolojileri ürünlerinde uygulamasına dayanmaktadır.

  Geox Teknolojisi  İtalya ve dünyada 60 farklı patent ile tescil edilmiştir.

  Geox  yenilikçi teknolojiler kullanarak  ana özelliği nefes alabilirlik ve su geçirmezliği aynı anda sağlayabilen Geox markalı ayakkabı ve tekstil ürünlerini tasarlar, üretir, tanıtır ve dağıtımını sağlar.

  Geox ürünleri ayak ve vücut konforunu tüketicilerin anında fark edebileceği şekilde arttıran teknik karakteristiklere sahiptir.

  Geox ‘un  yenilikçi ayakkabı teknolojileri, nefes alan; ancak su geçirmeyen özel bir katman kullanılan dış taban uygulamaları ile hayata geçmektedir.

  Geox Uluslararası günlük kullanım ayakkabı pazarında dünyanın önde gelen marklarından biri iken, ana yurdu olan İtalya da ise pazar lideridir. (kaynak: Shoe Intelligence, 2014).

  Geox ürünleri dünyanın dört bir yanına dağılmış 10.000’in üzerinde çok markalı satış noktası ve 1.165 tek markalı mağazasında tüketiciye ulaştırmaktadır.

  Geox Türkiye de sınırlı sayda seçkin mağazalarda yer almaktadır. 

  Markanın ürünlerine gitmek için tıklayınız...

  Wolverine

  Wolverine’nin kurucusu G.A. Krause her zaman emek ile tasarlanmış ve yapılmış bir ayakkabı şirketinin hayalini kurmuştur. Bu hayaline ulaşabilmek için de çabalamıştır. Çabalarının karşılığında da 1903 yılında oğullarıyla birlikte çok az çalışanı olan bir ayakkabı firması kurmuştur. G.A. Krause’ın kuruluş amacı iyi insanlar için iyi ayakkabılar tasarlamaktı ve bu amacını yerine başarıyla getirmiştir.

  Wolverine bot ve ayakkabıları ilk kurulduğu zamandan beri rahatlığı, dayanıklılığı, fonksiyonelliği ve stiliyle tanınmaktadır. Wolverine bot ve ayakkabıları zor iş şartları için özel olarak üretilmiştir. Wolverine markası bu zor şartlar için doğmuş olduğunu vurgulamaktadır. Wolverine’in yarattığı bu miras 130 yıldır sürmektedir ve sürmeye devam edecektir.

  Markanın ürünlerine gitmek için tıklayınız...

  Imac

  Imac, İtalya’nın en büyük 5 ayakkabı markasından biridir. 2013 yılında 8,1 milyon ayakkabı üreten ve her yıl satış adetini arttırmaktadır.

  1974’te Renato Mazzocconi ve David Mazzocconi isimli iki kardeş tarafından kurulan ve diğer şirketler için ayakkabıların dış yüzeyini katlama, dikme işlerini yürüten IMAC, kısa süre içerisinde kapasitesini katlayarak günde 15.000 çift ayakkabının dış yüzeyini üretir hale geldi. Bu tesis, 80’lerin başında ayakkabıları bütün olarak üreten büyük bir fabrika halini aldı ve IMAC SpA markasıyla, dönemin İtalyan ayakkabı sektörü için yenilikçi sayılan doğrudan enjeksiyonlu poliüretan taban teknolojisiyle üretime başladı. 1985’te ve takip eden yıllarda, su geçirmeyen ayakkabı ve çeşitli kaplama teknikleri geliştirdiler.

  Arada geçen yıllarda büyümeyi sürdüren IMAC markası, fabrikalarını ‘97 yılında Tunus, Bulgaristan ve Romanya gibi ülkelere taşıdı ve 2001 yılında, ünlü çocuk ayakkabı markası Primigi ile Ellera di Corciano’daki fabrikasını satın aldı. Yine aynı yıl, ISO 9002:1994 kalite sertifikasını, 2004’te de daha kapsamlı ISO 9001:2000 sertifikasını aldı.

  2002 yılında modaya uygun ve teknolojik araştırmalar için IGI&Co’yu kuran şirket, erkek ve kadın ayakkabı piyasasında ortaya çıkan daha fazla kalite ve şıklık arayışına yöneldi. 2004’te, Gore-TEX teknolojisini geliştiren ve patentini elinde bulunduran Amerikalı W. L. Gore ile kurulan işbirliği, su geçirmezlik ve nefes alabilirliği buluşturan ayakkabılar üretmeyi amaçlıyordu. 5 yıllık ortak çalışmanın sonucunda, Gore-TEX Surround isimli, nefes alabilirlikten ödün vermeden kesinlikle su geçirmezlik özelliği taşıyan bir teknoloji geliştirildi.

  2008, Primigi markasının 0-14 yaş arasını baştan aşağı giydirebilecek ayakkabı, giyim ve aksesuar ürünleri ile genişletildiği sene oldu. 2009 yılında, halen aktif olan Bobov Dol Bulgaristan fabrikası açılırken 2012’de hem rahatlığı en önemli öncelik olarak görenler için tasarlanan Enval markasıyla hem de IGI&Co mağazaları büyüme sürdürüldü. Yine aynı yıl, yürümeyi öğrenen çocuklar için %100 güvenli ayakkabı ihtiyacını karşılamak üzere Primigi Nature ayakkabıları tanıtıldı.

  2013 yılı içerisinde, 62.000 m² üretim alanında 8,1 milyon çift ayakkabı, 3,2 milyon giyim üretim rakamlarına ulaşan ve 204,9 milyon euro ciro elde eden Imac’in 600’ü İtalya’da olmak üzere 1450 çalışanı bulunmaktadır.

  Poliüretan enjeksiyon, Imac Tex, Air Effect System gibi çok yönlü teknolojilerle üst düzey konfor sağlayan Imac, kusursuz dayanıklılık ve kullanışlılığı korumak için sahip olduğu elektronik ve elektromekanik ekipmanlarla hammaddelerini ayrıntılı olarak incelemekte, üretimin de atıkların minimuma indirilmesi için programlanabilir elektronik kesimle gerçekleşmesine özen göstermektedir.

  ImacTex: Ayakların daima kuru kalması için nem ve yağmur geçirmeyen, patenti Imac’e ait iç yüzey teknolojisidir. Genellikle dikişler ile ince bir katman olarak kullanılan bu belirgin membran, iç yüzeyde nefes alabilirliği önlemeden kuru ve konforlu, ideal bir mikro-iklim yaratır.

  Shock Absorber: Topuğun hemen altında yer alan ve darbe etkilerinin şiddetini büyük ölçüde emerek ayağa aktarılmasını önleyen taban teknolojisidir.

  Üretim Yeri: İtalya

  Markanın ürünlerine gitmek için tıklayınız...

    Sayfa:1/1  Ürün Sayýsý:9 
  müşteri hizmetleri       444 90 36  Ayakkabı Kılavuzu 
  Copyright © 2012, Beta İç ve Dış Pazarlama A.Ş., Tüm hakları saklıdır.
  Proj-e E-ticaret YazılımıDijital Web Tasarım Ajansı