Üye Girişi / Yeni Üyelik
  E-mail
  Şifre
  Üye Ol
  ARAMAYI KAPAT
  ALIŞVERİŞ SEPETİ
  İşlem Rehberi

  Üyelik işlemleri,

  Sitemizden alışveriş yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üyelik formunu anasayfamızda yer alan "yeni üyelik" kısmındaki bilgileri doldurarak sitemize üye olabilirsiniz.

  Sipariş nasıl verilir?

  Her ürünün numarasını,bedenini vb. seçeneğini seçerek ve "Sepete Ekle" düğmesini tıklayarak sipariş verme işlemine başlayabilirsiniz.Siparişlerinizi alışveriş sepetinizde biriktirebilir, adetlerini değiştirebilir ya da bazılarından vazgeçebilirsiniz. Sepetinizdeki ürünler kesin sipariş anlamına gelmez. Ancak "Satın Al" butonu tıkladıktan sonra satın alma işlemine başlayabilirsiniz.

  Teslimat ve adres bilgileri,

  Teslimat bilgileri adımında "yeni adres ekle" kısmından ürünlerinizin geleceği adres bilgilerinizi ekleyerek kaydedebilirsiniz.Kargo bilgilerini seçerek teslim edilecek ikinci bir kişi ismi yazabilir ve "bilgi notu"kısmına ek bir talebiniz var ise belirtebilirsiniz. Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. 

  Teslim edilecek ikinci kişi,

  Siparişlerinizi, belirlediğiniz alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alabileceğini unutmayınız.

  Ödeme bilgileri ve siparişin sonuçlandırılması,

  Ödeme bilgileri sayfası siparişin sonuçlandırılması için son aşamadır.Bu sayfada alışverişinizde kullanmak istediğiniz ödeme tipini (kredi kartı & banka kartı,BKM Express,havale,tek çekim, kredi kartı ile taksit, posta çeki,) seçerek, satış sözleşmesini okuyup kabul ederek siparişinizi onaylayabilirsiniz.

  “Şifre ile (3D Secure) Siparişi Onayla” butonu ile yapacağınız ödemelerde 3D Security sistemi devreye girecektir. Lütfen bankanızın sizi yönlendirdiği sayfada işlem sırasını takip ediniz.

  Ödeme için bilgilerinizi doğru girdiğinizde siparişinizin tamamlandığını belirten bir sayfa karşınıza gelecektir.

  Siparişin faturalandırılması,

  Faturanız teslimat adresiniz esas alınarak siparişinizin içinde gönderilecektir. Liste fiyatlarına KDV dahildir ve faturalandırma da KDV dahil olarak yapılır.

  Siparişim elime ne zaman ulaşır?

  Site üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişler 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilir.Kargoya teslim edildikten sonra kargo şirketi tarafından 1-3 günü içinde sizlere teslimatı gerçekleştirilmektedir.Bu durum kargo şirketinin dağıtım yerlerine göre farklılık gösterebilmektedir. 

  Önemli Not:Kampanya dönemlerinde  siparişin kargoya teslimi 1-7 iş gününü bulabilmektedir.  


  Haftasonu siparişleri,

  Cuma günü saat 12:00'den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacaktır.

  Türkiye dışı siparişler,

  Dünyanın herhangi bir yerine sipariş verebilirsiniz. Sipariş işlemleri yurtiçi siparişlerinde olduğundan farklı değildir. Gönderiler, gönderi ücreti müşteri tarafından karşılanmak şartıyla uçak veya hatta özel kargo firmalarından biriyle yapılır. Özel kargo firmalarıyla yapılan gönderiler 3 iş günü içinde yurtdışındaki adrese teslim edilir. Bulunduğunuz ülkenin gümrük kontrolleri sırasında doğabilecek tüm sorunlar ve masraflar siparişi verene aittir. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmasına karşın, içeriği siparişin verildiği ülkedeki uygulamalara ters düşen ürünlerden dolayı ortaya çıkabilecek sorunlardan firmamız sorumlu değildir.

  müşteri hizmetleri       444 90 36  Ayakkabı Kılavuzu 
  Copyright © 2012, Beta İç ve Dış Pazarlama A.Ş., Tüm hakları saklıdır.
  Proj-e E-ticaret YazılımıDijital Web Tasarım Ajansı