Üye Girişi / Yeni Üyelik
  E-mail
  Şifre
  Üye Ol
  ARAMAYI KAPAT
  ALIŞVERİŞ SEPETİ
  2013 Sonbahar- 2014 Kış Koleksiyonu

  BETA 2013 Sonbahar-2014 Kış koleksiyonu ‘Connection-Bağlantı’ vitrinlerde…

  BETA, 2013 Sonbahar-2014 Kış erkek ve kadın koleksiyonu ‘Connection-Bağlantı’ mağazalarda sizinle buluşuyor. BETA her zaman olduğu gibi sezon trendlerini, konfor ve özgünlük ile harmanlayıp ayağınıza getiriyor.

   

   

  ‘Connection-Bağlantı’ koleksiyonunda ürünlerde formlar ve renklerin bir araya gelmesine tanıklık ediyoruz. Bu yıl sonbaharın doğaya armağan ettiği kurumuş renkleri, BETA koleksiyonu ürünlerinde tüm doğallığıyla görebilirsiniz. Rahatlığı ön plana çıkaran yumuşak ve yuvarlak formlar bu koleksiyonda da karşımızda.

   

  Yenilikçi ve gelişimci özelliğini koruyan Beta’nın yeni sezonda kullandığı renk yelpazesi oldukça göz kamaştırıyor. Kışın ve sonbaharın olmazsa olmazı siyah ve kahverengi koleksiyonun ana renkleri olarak yerini alıyor. Koyu kırmızının ağırlığı da sezon boyunca hissedilecek. Değişen sezonla birlikte, bahardan gelen yeşiller de BETA ile yeni tonlarına kavuşmuş. Sezonun trend renklerinden ıhlamur yeşili sonbaharın daha koyu tonlarına getirdiği açıklık ve parlaklıkla yansıyor. Klasik ve rahat bir sonbahar görünümü için koleksiyonda sıklıkla görülen deniz mavisini, yine sezonun diğer bir trendi olan koyu griyle kombin yapmak mümkün. Gizemli bir havası olan mürdüm rengi, güçlü sonbahar tonlarını oluşturmak için diğer renklerle birleştirilmiş. Military konsepti de koyu yosun yeşili renkleriyle çanta, bot ve ayakkabılarla birlikte kullanma imkânı sunuyor. İkili renk bloklama da, BETA ürünlerinde kendini kontrast renk tonlamalarıyla gösteriyor.

   

   

  BETA oldukça zengin form ve renklerinin kaynaştığı 2013 Sonbahar-2014 Kış erkek ve kadın koleksiyonu ‘Connection-Bağlantı’ için sizi en yakın BETA mağazalarına davet ediyor.

  müşteri hizmetleri       444 90 36  Ayakkabı Kılavuzu 
  Copyright © 2012, Beta İç ve Dış Pazarlama A.Ş., Tüm hakları saklıdır.
  Proj-e E-ticaret YazılımıDijital Web Tasarım Ajansı